Apie mus

Vienintelis žingsnis visiems su kartonu bei gofruotuoju kartonu susijusiems poreikiams patenkinti

Mūsų gamykla gali patenkinti visus Jūsų poreikius, susijusius su kartono bei gofruotojo kartono pakuotėmis. Visų pakuočių rūšių ir modifikacijų, kurias Jums gali pagaminti MAZUS, išvardinti tiesiog neįmanoma. Mūsų nuosavą kūrybinę komandą sudaro grafinio ir struktūrinio dizaino specialistai, galintys sukurti būtent tai, ko Jums reikia, nesvarbu, ar Jūsų  pakuotė yra paprasta dėžė skirta transportavimui, ar sudėtingas laminuotas prekės įpakavimas su skaidria plėvele dengtu langeliu ir vidiniu produktą pozicionuojančiu įdėklu.


Be įprastų ir specifinių pagal klientų norus sukurtų dėžių, gaminame ir universalius vienu metu ir transportavimui ir ekspozicijai parduotuvių lentynose pritaikytus prekių stovus (Shelf Ready Packaging (SRP)) bei reklaminius stendus (Retail Ready Packaging (RRP)). Mūsų kūrybingi ir didelę patirtį šioje srityje turintys dizaineriai padės Jums pasiekti savo tikslus.


2000 kv. m dydžio gamybinės patalpos bei sandėlys yra pritaikyti efektyviai ir greitai gamybai. Turime įrangą, skirtą:

  - Spaudai;

  - Laminavimui;

  - Kirtimui;

  - Lankstymui;

  - Specifiniam klijavimui.


Gamykla yra draugiška aplinkai – naudojamas presas, skirtas gamybos metu liekančių kartono atraižų apdirbimui. Dėl šios priežasties atraižos gali būti panaudotos gofruotojo kartono su perdirbto popieriaus sluoksniais gamybai. Jums, kaip MAZUS klientui, turbūt dar svarbesnis yra faktas, kad gamybai naudojame ir gofrokartoną, pagamintą beveik iš 100% perdirbto popieriaus (viena dėžė gali būti perdirbta net iki 8 kartų!). Gamybai renkamės dažus vandens pagrindu, kurie taip pat gali būti perdirbti. Didžiuojamės, kad esame aplinkai draugiškos gamybos dalis.

Ir toliau reguliariai investuojame į savo verslą, kad galėtumėme patenkinti didėjančius ir kitaip besikeičiančius savo klientų poreikius. MAZUS sėkmę galima susieti su greitu kokybiškų produktų tiekimu. Klientai išskiria pačias stipriausias mūsų savybes – malonų klientų aptarnavimą, greitą reakciją bei lankstumą.


Mūsų specializacija – gamyba nedideliais kiekiais ir pristatymas pačiu laiku.

Vykdome labai skubius užsakymus!

Nesame nustatę jokio minimalaus užsakymo kiekio!

[profiler]
Memory usage: real: 8126464, emalloc: 7863604
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem