Transportavimo dėžės

UAB MAZUS gamina įvairių konstrukcijų transportavimo dėžes iš trijų ir penkių sluoksnių gofruotojo kartono pagal kliento pageidaujamus matmenis. Galime gaminti tiek didelius, tiek mažus kiekius. Ant transportavimo dėžių dedame spaudą.

Pakavimo dėžių gamyba pagal kliento išmatavimus
 

 

Gamybai naudojame kompiuterizuotą ir automatizuotą gamybinę įrangą, kuria galime GREITAI pagaminti kokybišką ir nebrangią pakuotę. Profesionalūs ir patyrę vadybininkai patars kaip pasirinkti geriausią pakuotės variantą.

 

Jeigu norite atsiųsti mums užklausimą dėl dėžių gamybos, prašau nurodyti šiuos duomenis:

1. Dėžės modelis. Populiariausius modelius rasite čia, o pilną dėžių modelių katalogą žiūrėkite čia.

2. Dėžės matmenys. Paprastai nurodomi vidiniai matmenys ILGIS x PLOTIS x AUKŠTIS milimetrais. Pažymėkite, jeigu rašote išorinius dėžės matmenis, nes tai svarbu.

3. Dėžių kiekis. Dėžių kiekis yra esminė informacija kainos paskaičiavimui. Jeigu nežinote dėžių kiekio, greičiausiai negalėsime paskaičiuoti ir dėžių kainos.

4. Gofruotojo kartono sluoksnių skaičius. Jei žinote, nurodykite iš kelių sluoksnių gofruotojo kartono turi būti pagaminta dėžė. Kokie būna gofruotojo kartono sluoksniai galite pažiūrėti štai čia. Jeigu nežinote, kiek gofruotojo kartono sluoksnių reikia Jūsų dėžei, Jums kvalifikuotai patars mūsų vadybininkai.

5. Gofruotojo kartono spalva. Gofruotasis kartonas gali būti rudas/rudas (t.y. ruda išorė ir rudas vidus), baltas/rudas, baltas/baltas.

6. Ar bus reikalinga spauda ant dėžės. Jeigu ant dėžės reikės spaudos, tai pasistenkite nurodyti spalvų skaičių ir apytikrį paviršiaus padengimą procentais. Paaiškinkite, kas bus spausdinama (pavyzdžiui, logotipas ir tekstas arba gaminio nuotrauka ir pan.). Spauda ant transportavimo dėžių dažniausiai atliekama fleksografijos arba kitu trafaretinės spaudos būdu, todėl ne visi vaizdai yra tinkami tokiam spaudos būdui. Jei turite, atsiųskite logotipą, taip pat kitą medžiagą - mūsų dizaineriams bus aiškiau, jie tiksliau paskaičiuos spaudos klišių kainas.

7. Kam dėžė bus skirta. Labai svarbu kokiems daiktams bus skirta dėžė ir kaip ji bus naudojama. Pagal šią informaciją, mūsų vadybininkas pasistengs parinkti tinkamą gofruotojo kartono rūšį, kad Jūsų dėžės gerai apsaugotų Jūsų produktą transportavimo ir sandėliavimo metu. Pavyzdžiui, dėžė buteliams, skirta pakavimui ant palečių turi būti padaryta iš standesnio gofruotojo kartono nei dėžė bulvių traškučių pakuotėms. Dėžė šaldytiems koldūnams turi atlaikyti minusinę temperatūrą šaldikliuose, o siuntinių pakuotės turi tinkamai pasaugoti prekes, siunčiant per logistikos terminalus.

RIMAS
El. paštas
Tel. 8 699 55 202, 8-37 36 05 50
KRISTINA
El. paštas ,
Tel. 8 699 30 367, 8-37 36 05 50
JURGA
El. paštas
Tel. 8 688 33 606, 8-37 36 05 50

[profiler]
Memory usage: real: 8388608, emalloc: 8022872
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem