Spalvotos pakuotės

Siūlome įvairių būdų kaip pagaminti spalvotas dėžutės ar reklaminius stendus iš gofruotojo kartono. Mažiems užsakymams naudojame skaitmeninę spaudą, didesniems - ofsetinę. Taikome įvairias trafaretinės spaudos ant gofruotojo kartono technologijas. Konstruojame pakuotes pagal kliento pateiktą idėją arba, remdamiesi savo patirtimi, pasiūlome savus sprendimus. Konstruojame įvairius įdėklus. Galime pagaminti pakuotės, įdėklo ar reklaminio skydo prototipą su spauda.

Kaširuotos dėžutės, pakuotės su fleksografine spauda


 

 

Turime savus dizainerius ir konstruktorius. Kuriame pakuotes tiek Lietuvos, tiek užsienio klientams. Esame pajėgūs sukurti prekinį ženklą ir originalią pakuotę. Padaryti darbai - geriausia mūsų darbo reklama. Mūsų darbus galima pamatyti ir išbandyti mūsų biure.

 

Jeigu norite atsiųsti mums užklausimą dėl spalvotų dėžių gamybos, prašau nurodyti šiuos duomenis:

1. Dėžės modelis. Dėžės modelis - labai svarbus pasirinkimas, kuris lemia ir pakuotės funkcionalumą, ir gamybos kaštus. Populiariausius dėžių modelius rasite čia, o pilną dėžių modelių katalogą žiūrėkite čia. Jeigu nežinote, koks dėžės modelis Jums tinkamiausias, klauskite mūsų konsultantų.

2. Dėžės matmenys. Paprastai nurodomi vidiniai matmenys ILGIS x PLOTIS x AUKŠTIS milimetrais. Pažymėkite, jeigu rašote išorinius dėžės matmenis, nes tai svarbu. Jeigu turite produktą, kuriam sunku nustatyti pakuotės matmenis, atvežkite jį mums. Išmatuosime ir paskaičiuosime matmenis bei pagaminsime bandomąją pakuotę, kad galėtumėte įsitiktini, jog matmenys tinka.

3. Dėžių kiekis. Dėžių kiekis yra esminė informacija kainos paskaičiavimui. Jeigu nežinote dėžių kiekio, greičiausiai negalėsime paskaičiuoti ir dėžių kainos. Primename, kad skirtingo dizaino tačiau tų pačių matmenų dėžės yra skirtingos pakuotės.

4. Pageidaujama spauda. Jei turite viziją, kaip turi atrodyti pakuotė, atsiųskite savo eskizą, firminį stilių, panašios pakuotės nuotrauką, preliminarų maketą t.y. kuo daugiau informacijos, kad mes galėtume įvertinti, koks spaudos būdas bus tinkamiausias Jūsų pakuotei.

5. Priedai ir aksesuarai. Kad Jūsų pakuotė būtų išbaigta, galime pasiūlyti įvairių elementų ir aksesuarų: plastiko langelių, plastiko rankenų, įvairių medžiagų įdėklų, vyniojamo popieriaus, užpildų ir t.t.

6. Antrinė pakuotė. Jeigu Jums reikia antrinės pakuotės spalvotoms dėžėms pakuoti, paskaičiuosime tinkamus variantus ir pagaminsime kartu.

RIMAS
El. paštas
Tel. 8 699 55 202, 8-37 36 05 50
KRISTINA
El. paštas ,
Tel. 8 699 30 367, 8-37 36 05 50
JURGA
El. paštas
Tel. 8 688 33 606, 8-37 36 05 50

Iš viso objektų: 2

puslapyje

Iš viso objektų: 2

puslapyje
[profiler]
Memory usage: real: 8126464, emalloc: 7929052
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem